Koopjes in het CURA Archive: aflopende kleuren en maten, tot -50 %
Gratis bezorging vanaf € 149
Levering in 4-6 dagen
Kies land
België
Store Logo

Slaapmiddelen of behandeling zonder medicijnen – wat is beter?

1 Minuut
Deel artikel:
Unilääkkeet vai lääkkeetön hoito – kumpi parempi?

Slapeloosheid en slaapproblemen behandelen is al lastig omdat er veel verschillende oorzaken achter kunnen zitten. Soms is slapeloosheid zelfs nuttig, bijvoorbeeld bij het herstel van trauma's. In de tweede aflevering van het programma Nuku hyvin (Slaap lekker), geproduceerd door Cura of Sweden, ging het gesprek over de behandeling van slaapproblemen zonder medicijnen, zoals gewoonlijk onder leiding van professor Markku Partinen. De gast was dit keer de geliefde acteur Satu Silvo.

Nuku hyvin is een praatprogramma over slaapgezondheid in vier delen, geproduceerd door Cura of Sweden en gepresenteerd door Mikko Kuustonen en Hanna Brotherus.

Vergeet dus niet ook de volgende aflevering te bekijken, met meer over slaapgezondheid – en een nieuwe, interessante gast!

Als je in de vroege ochtend angstig naar het plafond ligt te staren, kan het moeilijk te begrijpen zijn dat slaapproblemen een natuurlijk onderdeel van het leven zijn.

De gast in de eerste aflevering van Nuku hyvin was Eva Wahlström. Bekijk hier de hele aflevering!

Vind een artikel

Are you in the right place?
Please select your shipping country
Buy from the country of your choice. Remember that we can only ship your order to addresses located in the chosen country
Country
België
Shop Now
Uitverkocht — stuur me een melding
Vul je e-mailadres in en we laten je weten wanneer het product weer op voorraad is